Aktuality 3.třída - červená

Přejeme Vám pokojné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v roce 2020.


PF 2020

Srdečně Vás zveme na předvánoční zpívání u stromečku.

 

Výsledek obrázku pro vánoce

Pojďme se na chvíli zastavit, setkat se a společně s dětmi si zazpívat koledy. 

Budeme rádi, pokud na setkání přinesete i trochu vánočního cukroví, po zpívání bude prostor na ochutnávání a společně sdílení.

Těšíme se na Vás ve středu 18.12.2019 v 16 hodin.

Ve středu 11.12. pojede Zelená a Červená třída na vánoční výlet do Krňovic. Autobus pro nás přijede v 7,50 hodin, proto prosíme, abyste přivedli děti včas. S sebou jim dejte batůžek s pitím, můžete přibalit MALÝ mls. Z MŠ bereme svačinu, na oběd jsme zpátky. 

Moc se těšíme.

Pozor, dostali jsme zprávu z míst nejvyšších, že ve čtvrtek 5.12.2019 dopoledne nás navštíví sám velký Mikuláš v doprovodu anděla a čerta z čertí školy. Moc se na ně těšíme a už teď si pripravujeme básničky a písničky, kterými je uvítáme.  Určitě nám za to Mikuláš přinese nějakou nadílku.

Výsledek obrázku pro mikuláš

V úterý 19.11.2019 od 8,00 hodin proběhne vánoční focení firmou Photodienst. Ukázku najdete vyvěšenou na hlavní nástěnce v chodbě školy. Fotit se budou všechny děti, později si budete moci vybrat, jestli si fotografie zakoupíte. Nezapomeňte děti vhodně obléknout :-)

Pokud s fotografováním nesouhlasíte, prosíme, nahlaste to včas třídním učitelkám. 

CELOU INFORMACI (VČETNĚ ČÁSTKY) SI PŘEČTETE, POKUD TENTO ČLÁNEK OTEVŘETE - je třeba kliknout na nadpis. Toto je pouze náhled. Platí u všech zde zveřejněných článků

 

 

 

Maniky, tatínkové, babičky, dědečkové, bráškové a sestřičky, zveme Vás na vánoční tvoření, které se bude konat 10.12.2019 od 14,30 v jednotlivých třídách. Jak je u nás tradicí, budete si moci vyrobit vánoční svícínek ze včelího vosku. Materiál na výrobu bude pro Vás nachystán, vy si přineste jen dobrou náladu.

 

Připravte si dýně, dlabadla, fantazii a dobrou náladu. V úterý 5.11. nás čekají tradiční dýňohrátky. Společně s dětmi si můžete od 14,30 ve svých třídách vydlabat dýně, ozdobit  je přírodninami a rozsvítit na zahradě MŠ.  A až se setmí (přibližně v  od 17 hodin), čeká nás cesta tajemnou zahradou, na kterou nám budou svítit dýňová strašidýlka. Po cestě si mohou děti vyzkoušet svou odvahu, důvtip a šikovnost při plnění nejrůznějších úkolů.

Těšíme se na vás.

 

V úterý 22.10. 2019 navštívíme v dopoledních hodinách v Hudebním divadle na Velkém náměstí podzimní výstavu s programem Co nám sluší. Děti si prohlédnou výstavu, seznámí se s pohádkou Císařovy nové šaty, a na krátkou chvíli se stanou módními návrháři.

Půjdeme za každého počasí, prosíme o vhodné oblečení, v případě deště i pláštěnky.

Děkujeme

Vaše děti se mají možnost zúčastnit plaveckého výcviku, který zajišťuje sportovní klub Vlnka v bazénu ZŠ Štefánikova. Plavání se bude konat každé pondělí s výjimkou školních prázdnin od 13,40 do 14,20 hodin počínaje 16.9.2019

Bližší informace se dozvíte na třídních schůzkách popřípadě u třídních učitelek.

 

 

Stránky