Vážení rodiče předškolních dětí,

od 1.3. jsou uzavřeny všechny mateřské školy prozatím na tři týdny. Prostřednictvím našich webových stránek bude probíhat distanční výuka předškolních dětí. Můžete si zde vytisknout zajímavé pracovní listy a máte tu spoustu odkazů na různé druhy činností. Také vám dáváme odkaz na interaktivní výukový program Nová škola: Zápis je tu, který spustíte snadno zde. Program bude do konce dubna volně ke stažení. Protože máme povinnost prokázat, že v době uzavření probíhá předškolní vzdělávání, prosíme o zakládání pracovních listů, které doma s dětmi vypracujete. Po otevření školky děti tyto listy v deskách přinesou svým p.učitelkám k nahlédnutí. Pokud nemáte možnost si vytisknout pracovní listy doma, můžete se dohodnout se školkou na jejich vytištění a předání v MŠ. Bylo by to možné pouze po předchozí domluvě přes e-mail: info@slunicko-trebes.cz nebo tel.: 725 796 376 (nejlépe SMS). Předání bude možné pouze 1 daný den od 9 do 10 hod.(den upřesníme). Pro ostatní věkové skupiny jsou také připraveny úkoly a náměty pro práci a jsou samozřejmě nepovinné.

Stravu máte automaticky odhlášenou. Před otevřením školy si ji nezapomeňte včas nahlásit a odhlásit na: odhláška.cz. Neodhlášená strava bude od druhého dne nepřítomnosti účtována za vyšší sazbu. 

Ošetřovné dítěte již MŠ nevyplňuje. Potřebný formulář naleznete ke stažení na stránkách České správy sociálního zabezpečení. Školné bude po dohodě se zřizovatelem sníženo. 

Jestli nastane nějaká naléhavá situace a budete potřebovat se s námi zkontaktovat nebo poradit, obraťe se na mě prostřednictvím e-mailu: info@skolkaslunicko.cz. Těšíme se na setkání v lepším čase.

                                                                                                                                                                                  Eva Kotková, ředitelka školy a celá kolektiv MŠ