Aktuality 2.třída - zelená

Oznámení k provozu MŠ v době vánočních svátků

Vážení rodiče,

podle zkušeností z minulých let a nezájmu rodičů o docházku dětí do MŠ o vánočních svátcích plánujeme od 23.12.2020 - do 1.1.2021 uzavření MŠ (5 pracovních dnů). 

Žádáme vás o potvrzení případného zájmu či nezájmu o docházku v těchto vánočních dnech do 27.11.2020 svým učitelkám na třídě. Konečné rozhodnutí o uzavření MŠ vám včas oznámíme.

                                       Děkujeme za spolupráci Mgr. Eva Kotková - ředitelka MŠ

Školka na doma 5

Máme tady svátek svatého Martina. Možná, že se u vás doma v tuto dobu peče husa. V dalším díle Školky na doma se dozvíte, proč to tak je a kdo byl svatý Martin.

Moc vás zdravíme, děti.

Bibi, jana, Iveta, Lenka, Klárka a Nikolka

Přílohy::

Pohádkové lyžování

Pokud to v lednu situace umožní, proběhne opět pro předškoláky kurz lyžování.

Přihlášení dětí je letos pouze online na stránkách www.pohadkovelyzovani.cz , odkaz přímo na online přihlášku:  http://pohadkovelyzovani.cz/prihlaska/prihlaska.php

Prosíme, pokud máte zájem, začněte děti (předškoláky) přihlašovat.

Výzvu k platbě dostanete až poté, co bude jisté, že se kurz uskuteční. 

 

 

Provoz MŠ Hradecká od 9.11.2020

Vážení rodiče,

děláme co je v našich silách, abychom obnovili provoz naší mateřské školy a částečně se nám to konečně podařilo. Od pondělí 9.11.2020 bude opět MŠ otevřená, ale pouze v omezeném provozu.  Stále nám chybí personál v důsledku krizové situace v souvislosti s koronavirem.

Proto Vás velmi prosíme, abyste zvážili účast Vašeho dítěte v mateřské škole a pokud máte možnost nechat si dítě doma, prosíme, abyste nám s tímto vyšli vstříc.

Pokud by se stalo, že počet dětí převýší naše možnosti, budeme nuceni z provozních důvodů mateřskou školu uzavřít.

Děkujeme za pochopení.

Upozornění na omezení akcí školky

S ohledem na aktuální situaci jsou do odvolání všechny akce školy zrušeny (divadla, besídky, focení, kroužky atd.).

Děkujeme za pochopení.

Školka na doma 4

Milé děti,

máme tu měsíc listopad. Víte, jak vznikl tento název? Ano, uhodly jste,  název měsíce nám připomíná listí, které padá ze stromů. Všimly jste si, děti, jak je krásně barevné?

Pojďte se s námi trochu pobavit a něco nového se třeba naučit. Tento týden se můžete těšit na povídání o barevném podzimu a také se dozvíte, jak se můžeme chránit před tím, abychom neonemocněli.

Vaše paní učitelky

 

Školka na doma 3

Tento týden si můžete udělat podzimní výzodobu, trochu se bát se strašidýlky, přečíst krátkou pohádku o ježkovi, a pak si ho třeba vyrobit, a také se trochu poučit o České republice.

B., I., L., N., J., K.

Výzva k rodičovské veřejnosti

Prosíme o přečtení přiloženého dopisu!

Děkujeme

Školka na doma 2

Máme tu další díl školky na doma.

Můžete si doma vydlabat dýni a vyzdobit s ní balkon nebo terasu nebo nasbírat při procházkách venku kaštany a vyrobit třeba nějaké zvířátko.

A jestli nevíte co dalšího dělat, nechte se inspirovat :-)

 

Provoz mateřské školy od 20.10.2020

Vážení rodiče,

od zítřka, 20.10.2020, bude provoz MŠ Hradecká (Třebeš) přesunut do MŠ Štefánikova. Budeme mít pro sebe jeden pavilon (třídy Cvrčci a Motýlci). Při vstupu do areálu mateřské školy je potřeba obejít celou budovu zprava, pavilon je umístěn úplně vzadu. 

Pokud si potřebujete v Třebši vyzvednout věci pro své děti, budu tam zítra cca od 6,00 do 9,30.

Znovu prosím, jestli máte možnost nechat si dítě doma, zvažte to, v této situaci je opravdu nutné přednostně umístit děti rodičů, kteří musí chodit do práce. A nezapomeňte případně odhlásit dětem obědy.

Děkujeme za pochopení

Stránky