Aktuality 3.třída - červená

Prosím o pozorné přečtení dokumentu ohledně omezení provozu na červen MŠ SLuníčko viz odkaz ZDE!

Vážení rodiče,

na facebooku jsme na počátku karantény zřídili stránku s názvem Třebešská školka. Společně tu sdílíme příspěvky a nápady, co si počít doma s dětmi, diskutujeme, posíláme fotografie a pozdravy. Skupina je ryze soukromá - pro rodiče dětí MŠ Sluníčko Hradecká. Je  možné, že jste se o této skupině nedozvědeli, stále máme málo členů. Pokud tedy máte chuť, požádejte o přidání do skupiny.

S ohledem na situaci vám nabízíme tyto možnosti na vyčerpání lekcí plavání.

 

Můžete  si vybrat z : 

1)příměstské tábory -červenec-srpen, program s  anglicky mluvícím  rodilým  mluvčím, bazén dle situace, sporty, výlet

2)vyčerpání ve volném plavání (sauny, mořské panny, aquarobic, floatfit, rehab.cvičení, masáže) v bazénu Všestary pro celou rodinu s platností celý rok

Mateřská škola Sluníčko, Hradec Králové, Štefánikova 373 

Rozhodnutí ředitelky školy

Rozhodnutí ředitelky mateřské školy Sluníčko, Hradec Králové, Štefánikova 373. Z důvodu ochrany zdraví dětí před virovým onemocněním COVID-19 byl provoz mateřské školy přerušen od 17.3.2020 do odvolání.

Z těchto důvodů, v souladu s ustanovením § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů, rozhodla ředitelka školy:

Letos nás opět navštíví medici z lékařské fakulty s projektem Medvídkova nemocnice.

Cílem projektu je odbourat u dětí strach z "bílých plášťů". Děti si tento den s sebou do mateřské školy přinesou medvídka, plyšáka, panenku nebo jinou hračku, kterou "lékaři" ošetří. Můžete si doma společně vymyslet, jaké budou mít jejich hračky problémy (bolest bříška, nohy......).

Program se uskuteční současně pro Zelenou i Červenou třídu a to ve středu 11.3. pro předškoláky, ve čtvrtek 26.3. pro mladší děti. Začátek bude po svačině ve 14,30 hodin, konec přibližně za hodinu.

Doporučení hejtmana a Krajské hygienické stanice s ohledem na Koronavir u nás a ve světě

  • Jak snížit riziko nakažení Koronavirem
    Jak snížit riziko nákazy Koronavirem
  • Jak si správně mýt ruce
    Jak si správně mýt ruce
  • Pro cestovatele
    Pro cestovatele - informace

S ohledem na aktuálnost je vloženo i na úřední desku !

Stránky