Aktuality 3.třída - červená

Srdečně Vás zveme na zahradu mateřské školy, kde společně oslavíme Den dětí. Připravili jsme pro Vás různá tematická stanoviště, kde si děti zahrají, procvičí své dovednosti a pobaví se. Na závěr bude na každého čekat malá odměna. 

Vezměte sourozence a kamarády a přijďte. Moc se na Vás těšíme!

A kdy to všechno vypukne? Ve čtvrtek 31.5.2018 od 15,00 hodin.

Koncem školního roku nás čekají dva výlety.

Ten první se koná v pondělí 28.5.2018. Pojedeme do Archeoparku va Všestarech, odjíždíme v 7,30 hodin od MŠ. S sebou do batůžku dejte dětem pláštěnku, pití, můžete i malou dobrůtku. Svačinu bereme z MŠ, do oběda budeme zpátky :-)

 Při druhém výletu se podíváme do Botanicusu v Lysé nad Labem, a to ve čtvrtek 7.6.2018. Odjezd je opět v 7,30 od MŠ, děti s sebou budou mít jako v předchozím případě pláštěnku, pití, drobný mls, to vše v batůžku na záda. Svačinu bereme s sebou, vrátíme se na oběd.

Srdečně Vás zveme na tradiční Velikonoční tvoření, které se bude konat v úterý 27.3.2018 ve všech třídách naší mateřské školy. V každé třídě, kterou navšívíte, si budete moci spolu se svými dětmi zhotovit výrobek, který se váže k velikonočním svátkům, a ten si poté vzít domů. Materiál je zajištěn, vy si přineste pouze dobrou náladu :-)

Vše vypukne ve 14,30hodin.

Těšíme se na Vás!

Ve středu 14.3.2018 budeme spát ve školce, kde nás budou čekat hry s Popelkou a tajuplná cesta za střevíčkem. Děti přiveďte do mateřské školy v 18 hodin vykoupané a po večeři. 

S sebou: spací pytel, pyžamo, kartáček na zuby a pastu, něco malého k zakousnutí jako druhou večeři, 1 kus ovoce na společný ovocný salát a dobrou náladu.

Snídani a pitný režim zajistíme.

 

Těšíme se na všechny předškoláčky.

V týdnu od 26.2. do 2.3.2018 budeme mít ve školce VZOROVANÉ DNY A KARNEVAL.

Prosíme, připravte dětem oblečení (stačí tričko) v barvě (vzoru) toho kterého dne a masku na karnevalový rej.

 PONDĚLÍ 26.2. - BARVA VAŠÍ TŘÍDY

 ÚTERÝ 27.2. - PRUHOVANÝ DEN

 STŘEDA 28.2. - PUNTÍKOVANÝ DEN

 ČTVRTEK - KARNEVAL

 PÁTEK - MODRÝ DEN

Ve středu 7.2.2018 proběhne cca od 9,30 hodin masopustní průvod. Půjdeme od naší mateřské školy k ZŠ Štefánikova, kde společně s dětmi z MŠ Štefánikova zazpíváme a zatančíme.

Prosíme, připravte dětem masopustní masky, které si budou moci obléct přes zimní oblečení. Můžete jim také přichystat různá řechtadla a vozembouchy.

Pozor, změna!

Vánoční tvoření proběhne v pondělí 11.12. ve Žluté třídě a v úterý 12.12. v Červené a Zelené třídě. V obou případech cca od 15 hodin.

 

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu a vytvořit si společně se svým dítětem vánoční svícen. Veškerý materiál bude k dispozici.

Těšíme se na vás!

Počínaje pondělím 30.10.2017 začínáme s dětmi z Červené a ze Zelené třídy navštevovat solnou jeskyni v Třebši. Další návštěvy budou probíhat vždy ve středu, až do konce kalendářního roku a budou se pravidelně střídat jednotlivé třídy. Protože je v solné jeskyni omezený počet míst, bude chodit vždy jen část dětí, které se příště zase vystřídají. Prosíme, sledujte nástěnky příslušných tříd.

V úterý 10.10. se s naším týmem sportovců zúčastníme hokejbalového turnaje mateřských škol. Prosíme, abyste děti, kterých se to týká, přivedli do MŠ do 7,45 hodin ve sportovním oblečení a s batůžkem, ve kterém budou mít pití. Svačinu bereme s sebou z MŠ.

Držte nám palce :-)

Stránky