Aktuality 1.třída - žlutá

Srdečně Vás zveme na zahradu mateřské školy, kde společně oslavíme Den dětí. Připravili jsme pro Vás různá tematická stanoviště, kde si děti zahrají, procvičí své dovednosti a pobaví se. Na závěr bude na každého čekat malá odměna. 

Vezměte sourozence a kamarády a přijďte. Moc se na Vás těšíme!

A kdy to všechno vypukne? Ve čtvrtek 31.5.2018 od 15,00 hodin.

Srdečně Vás zveme na tradiční Velikonoční tvoření, které se bude konat v úterý 27.3.2018 ve všech třídách naší mateřské školy. V každé třídě, kterou navšívíte, si budete moci spolu se svými dětmi zhotovit výrobek, který se váže k velikonočním svátkům, a ten si poté vzít domů. Materiál je zajištěn, vy si přineste pouze dobrou náladu :-)

Vše vypukne ve 14,30hodin.

Těšíme se na Vás!

V týdnu od 26.2. do 2.3.2018 budeme mít ve školce VZOROVANÉ DNY A KARNEVAL.

Prosíme, připravte dětem oblečení (stačí tričko) v barvě (vzoru) toho kterého dne a masku na karnevalový rej.

 PONDĚLÍ 26.2. - BARVA VAŠÍ TŘÍDY

 ÚTERÝ 27.2. - PRUHOVANÝ DEN

 STŘEDA 28.2. - PUNTÍKOVANÝ DEN

 ČTVRTEK - KARNEVAL

 PÁTEK - MODRÝ DEN

Od 12. 2. zavádíme ve Žluté třídě společnou aktivitu pro děti a rodiče Ranní úkol:

  • - každý týden nový úkol k danému tématu
  • - úkol bude k dispozici  na stolečku v šatně
  • -na splnění budete mít čas od pondělí do čtvrtku, v pátek si s dětmi úkol vyhodnotíme

                                                                                                                    Těšíme se na spolupráci

Ve středu 7.2.2018 proběhne cca od 9,30 hodin masopustní průvod. Půjdeme od naší mateřské školy k ZŠ Štefánikova, kde společně s dětmi z MŠ Štefánikova zazpíváme a zatančíme.

Prosíme, připravte dětem masopustní masky, které si budou moci obléct přes zimní oblečení. Můžete jim také přichystat různá řechtadla a vozembouchy.

Pozor, změna!

Vánoční tvoření proběhne v pondělí 11.12. ve Žluté třídě a v úterý 12.12. v Červené a Zelené třídě. V obou případech cca od 15 hodin.

 

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu a vytvořit si společně se svým dítětem vánoční svícen. Veškerý materiál bude k dispozici.

Těšíme se na vás!

V úterý 31.10.2017 proběhnou tradiční Dýňohrátky, v jejichž průběhu si budete moci společně s dětmi vydlabat a vyřezat dýni. Kromě dýni si přineste nože a dlabátka, přírodniny a ostatní materiál bude pro Vás připraven. Osvětlenými dýněmi poté vyzdobíme okolí budovy.

Vše vypukne v 15 hodin a od 17 hodin Vás zveme na podvečerní tajemnou cestu naší zahradou.

 

 

Vážení rodiče,

zveme Vás na schůzku, která se koná 7.9.2017 v 16 hodin ve Žluté třídě. Na programu jsou organizační záležitosti, individuální rozhovory o dětech. Prosíme, přijďte bez dětí. 

1.června se budeme na Vás a Vaše děti těšit při oslavě Dne dětí  Čekají Vás pohádkové soutěže, výtvarná dílna, divadlo a samozřejmě na konci nějaké drobné odměny.

Začínáme již ve 14,30 divadelním představením.

Těšíme se na Vás!

Zveme vás v pondělí 10.4.2017 na Velikonoční tvoření, které vypukne ve 14,30 ve všech třídách. V rámci tvoření budete mít možnost projít se svými dětmi celou naši MŠ a v každé třídě si vyrobit nějakou pěknou dekoraci.

S sebou vezměte pouze doboru náladu, materiál je pro vás zajištěn.

Těšíme se!

Stránky