Aktuality 1.třída - žlutá

Uzavření mateřských škol

Vážení rodiče, z nařízení vlády ČR byly od 27.2.2021 do 21.3.2021 uzavřeny všechny mateřské školy. Můžete číst zde: https://www.msmt.cz/skoly-rezim-od-breznaInformace k ošetřovnému zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemuPo dobu uzavření bude probíhat distanční výuka pro všechny 3 věkové skupiny naší školky Sluníčko. Týdenní programy s nápady, grafomotorikou a úkoly budeme dávat zde v aktualitách pod názvem Školka na doma. Strava je všem dětem automaticky odhlášena po celou dobu uzavření školy. V případě dotazů volejte nebo napište e-mail (viz. kontakty na hl. web.stránce). Všem přejeme klidné dny, hodně trpělivosti a hlavně pevné zdraví a těšíme se, až se opět uvidíme v naší otevřené školce. Vedení MŠ Sluníčko

Prodloužení karantény

Vážení rodiče,

v mateřské škole se objevili jak mezi dětmi, tak mezi personálem další osoby pozitivní na Covid-19. Protože tyto osoby byly v MŠ přítomny i v pátek 19.2., nařídila hygiena prodloužit karanténu o 2 dny, tj do pondělí 1.3.2021 včetně. Znovu otevřít bychom tedy měli v úterý 2.3.

Změna termínu karnevalu

Karneval bude!
Přece o něj nepřijdeme, když jsme se tak těšili.
Ve středu 3.3. dopoledne to rozjedeme. A kdyby byla náhodou zase karanténa, přesuneme ho...a přesuneme...a přesuneme, ale veřejně prohlašuji, že karnevalu se jen tak nevzdáme. 

Karanténa MŠ

Vážení rodiče,

 

bohužel naše MŠ opět "spadla" do karantény. Dle nařízení hygieny bude probíhat do 27.2.2021. Obědy budou mít děti po tuto dobu automaticky odhlášené. Jedná se o kontakt ze středy 17.2., rodiče dětí, kterých se to týká, bude kontaktovat hygiena. 

Doufáme, že se v pondělí 1.3.  konečně ve zdraví setkáme na delší dobu a nebudeme muset dlouho řešit tuto pro všechny velice nepříjemnou situaci.

 

Bibiana Bervidová

 

 

Karneval

Na vědomost se dává, že pokud nás opět vyšší moc neuvede do karantény, bude se v naší mateřské škole konat ve čtvrtek 25.2.2021 v dopoledních hodinách KARNEVAL.

Těšíme se na všchny klauny, princezny, rytíře, zvířátka, pohádkové bytosti  a jiné, se kterými si užijeme zábavu, tanec a  různé soutěže.

 

Školka na doma

Přicházíme s dalším dílem Školky na doma. Tentokrát s pestrými tématy - ptáčci v zimě, zimní sporty a týden s Cifěrníčkem.

Máte-li chuť, bavte se při plnění úkolů.

Vaše učitelky Bibi, Iveta, Jana, Klárka, Nikola a Lenka

Otevření MŠ

Vážení rodiče,

předpokládané otevření MŠ Hradecká je ve středu 17.2.2021

Důležité informace ke karanténě a uzavření MŠ

Prosím, otevřete si celý článek.

 

Pozor změna ukončení karantény. Z důvodu dalšího pozitivního výsledku u dítěte, se posunuje ukončení karantény na pondělí 8.2.2021 včetně.

 

Od úterý 9.2. 2021 bude po projednání se zřizovatelem přerušen provoz MŠ Hradecká až do dovolání. Toto opatření je z důvodu onemocnění velké části personálu.  

Od tohoto dne (9.2.) můžete v souvislosti  s mimořádným opatřením žádat o ošetřovné. Tiskopis žádosti je ke stažení na stránkách ČSSZ https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m Vyplněný tiskopis poté předejte svému zaměstnavateli.

V příloze najdete Oznámení o přerušení provozu.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hlavně hodně zdraví.

 

 

 

Mateřská škola je v karanténě

Vážení rodiče,

od pátku 29.1.2021 je celá mateřská škola v karanténě z důvodu přímého styku s dítětem pozitivním na COVID-19. Karanténa potrvá do neděle 7.2.2021. 

Níže najdete dopis, který si, prosím, prostudujte. Obědy budou dětem po tuto dobu automaticky odhlášené.